Preşedinte:


    Nume şi prenume Data numirii în funcţie Data încetării mandatului  Observaţii

    GROSU CRISTINEL

    15.07.2019

     15.07.2022

     

    Vicepreşedinţi:

     Nr.crt.  Nume şi prenume
    Data numirii în funcţie
    Data încetării mandatului
    Observații

    1.

    ILIEȘ TITIANA 01.01.2020 01.01.2023

     

    2.

    SURDU ADINA OANA 01.01.2020 01.01.2023

     










    Colegiul de conducere:

    Nr.crt.

    Nume şi prenume

    Calitate

    Data numirii în funcţie
    (sau, după caz,
     data dobândirii de drept a acesteia)

    Data încetării

    1.

    Grosu Cristinel

    președinte

    15.07.2019

    15.07.2022

    2.

    Aparaschivei Adrian Valentin

    membru

    30.10.2020

    30.10.2023

    3.

    Nechita Maricel

    membru

    30.10.2020

    30.10.2023

    4.

    Florariu Gabriel Iulian

    membru

    16.09.2019

     16.09.2022

    5.

    Grigorean Maria Loredana membru 30.10.2020 30.10.2023

    6.

    Rață Gabriela Mariana

    membru

    16.09.2019

    16.09.2022

    7.

    Surdu Adina Oana

    membru

    30.10.2020

    30.10.2023